Profesionální montáž

csm_Montage_6_de1490c249.jpgPo optimálním návrhu jednotlivých výplní otvorů, stínící techniky apod., následné přípravě stavby a preciznímu zaměření přichází na řadu to, co rozhodne. A to nejen o krátkodobé, ale především o dlouhodobé spokojenosti s celým odvedeným dílem a funkčností všech výrobků a systémů. Tím je technologicky správná montáž.

Za mnoho let v oboru jde o nejčastější kámen úrazu různých subjektů na českém trhu a kvalita osazení oken zůstává v ČR stále velice tristní. Situace ohledně montáží jakoby zamrzla v neutěšeném stavu z cca před 10-15let a dokonce se zdá, že s ubývajícím počtem pracovníků ve stavebnictví obecně (okna nevyjímaje) se zlepšit ani nemusí.

Někteří „odborníci“ se vydávají za výrobce oken, jiní zase za prodejce, někteří vyzdvihují spolupracovníky na základě zákoníku práce atd. apod. Věříme, že to pro zákazníka může být matoucí. Především toto je ale naprosto nepodstatné. Podstatná je pouze logická návaznost a preciznost jednotlivých zde postupně a stručně popsaných činností, mnohaleté zkušenosti a jednoznačné zaměření na ověřené technologické postupy, oborové normy apod.

Přesně toto si Vám dovolujeme nabídnout a zúročit při skutečně osobním přístupu k Vašim potřebám při výběru oken a dveří do domu Vašich snů a všem souvisejícím činnostem.