Inovace I-tec

Revoluční technologie

Naše vlastní výzkumné a vývojové oddělení vytváří stále nové produkty a technologie, abychom Vám mohli nabídnout ještě vyšší komfort a bezpečí. Pod tímto zvučným názvem objevíte řadu našich revolučních a na trhu směr určujících inovací v oblasti oken a dveří.

I-tec Core

i-tec-core.jpg V podobě nového systému I-tec Core jsme do jádra dřevohliníkového okna HF 410 zabudovali tenké sklížené vrstvy dřeva, které se takto běžně používají pouze
u vysoce stabilních stropních trámů a nosníků. 

Číst dál...

I-tec závorování

zavorovani.jpg I-tec závorování znemožňuje vypáčení okna. Tento patent nemá mezi okny konkurenci a je již integrován do plastových resp. plasthliníkových oken KF 500. Integrované klapky se při závorování vysunou...

Číst dál...

I-tec stínění

i-tec-stineni.jpg Všechny systémy zdvojených oken Internorm lze vybavit I-tec stíněním. Díky fotovoltaickému modulu a akumulátoru funguje tato ochrana proti slunci
bez externího zdroje elektrického proudu. 

Číst dále...

I-tec SmartWindow

i-tec-smartwindow.jpg Inteligentní řízení domu I-tec SmartWindow umožňuje snadnou a pohodlnou obsluhu větrání a stínění prostřednictvím chytrého telefonu nebo tabletu. Je jedno, jestli jste právě doma, nebo venku.

Číst dál...

I-tec Izolace

izolace.jpg Izolace I-tec Insulation se v podobě granulátu pod tlakem vtlačuje do vnitřku rámu plasthliníkových oken KF 410 a KV 440.

Číst dál...

I-tec Zasklení

i-tec-zaskleni.jpg Mnohé okenní tabule jsou s rámem spojeny pouze na několika bodech. My Vám nabízíme I-tec zasklení pro celoobvodovou fixaci, a to sériově.

Číst dál...

I-tec Větrání

i-tec-vetrani.jpg S I-tec větráním jsou interiéry větrány dle potřeb, komfortně a bez energetických ztrát. Větrání je integrováno v okně, a lze ho proto bez problémů instalovat i v případě rekonstrukcí.

Číst dál...

Video: