Tepelně izolační sklo Eclaz

ECLAZ® - nejlepší tepelně izolační sklo od Internormu

Při projektování místností nabývají čím dál víc na významu okna s odpovídajícím izolačním zasklením. Štíhlé okenní rámy s velkými plochami vynikajícího tepelně izolačního skla jsou základním požadavkem moderní architektury. U velkých oken je proto nezbytné používat sofistikované izolační sklo, které na jednu stranu výborně izoluje, na druhou pouští do místnosti hodně světla.

Aby do interiéru proniklo ještě víc přirozeného světla, nabízí Internorm prémiový povlak skla ECLAZ® již ve standardu u všech oken. Toto sklo propouští modré světlo, které je součástí světelného spektra, mnohem lépe, a zajišťuje tak až o 10 % víc denního světla – dokonce i v případě izolačního trojskla. Obytné místnosti jsou díky tomu ještě světlejší a přívětivější, současně je zajištěna vynikající izolace oken a vyšší energetická účinnost.

Výhody pro vás

S prémiovým povlakem skla ECLAZ® získáte od této chvíle v každém z našich oken to nejlepší tepelně izolační sklo od Internormu. Toto izolační sklo nabízí vyšší energetickou účinnost a skvělou tepelnou ochranu. Další výhodou je fakt, že i jako izolační trojsklo si tato skla zachovávají extrémní světelnou propustnost, a místnosti jsou díky tomu světlejší a přívětivější.

Vedle prvotřídní tepelné ochrany a vynikající okenní izolace nabízí prémiový povlak skla ECLAZ® i další výhody.

 

Oproti na trhu běžně dostupným sklům nabízí ECLAZ®:

Více světla

  • Do obytných místností pronikne až o 10 % více denního světla – to je podstatná výhoda, obzvláště během ponurých zimních měsíců. Přirozené světlo je lepší pro zdraví a také se díky němu lépe cítíme.

Větší energetická účinnost

  • Sklo výborně izoluje interiéry, a snižuje tak náklady na vytápění. Energetická účinnost budovy je díky použití tohoto izolačního skla velmi dobrá a lze dosáhnout snížení emisí COaž o 11 %.

Vizuální komfort / lepší estetické vlastnosti

  • ECLAZ® je extrémně propustný pro světlo a i v případě, že je použito jako izolační trojsklo, dokáže z interiéru vytvořit příjemně prosvětlený prostor. Výhled směrem ven přitom není nijak narušený a zůstává barevně neutrální. Tabule skla jsou přirozeně hezké i při pohledu z exteriérové strany, neboť sklo se vyznačuje nízkou reflexí světla.

Prostorový komfort

  • Vaše obytné prostory jsou s povlakem ECLAZ® ještě světlejší a přívětivější, neboť tento typ izolačního skla využívá přirozenou energii slunce. Díky vysoké propustnosti světla proniká do interiérů ještě více denního světla, které vytváří pocit útulnosti, příjemné atmosféry v místnosti a vysoký komfort bydlení.